BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Biz uzun yıllar 3d tasarımlar konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz  çağımızda tüm i,şletmelerin zamana karşı yarışıp onlarında müşterilerine hizmet verdiklerini düşünerek tüm işlerimizi titizlikle takip edip tahüt ettiğimiz zamanda teslim etmeyi prensip edinmiş kurumların istekleri doğrultuda tasarımlarımız yapmak en iyi şekilde hizmet etmektir.

Değişik tasarım alanlarıda hizmet veren firmamız  3D tasarımın yanısıra karakter tasarımı, çizgi film, video montaj, 360 sanaltur ve 360 ürün tanıtımı konularında uzmanlaşmıştır.ister 3d animasyon ister video in 3D isterseniz 360 derece sanaltur hizmeti yada tümünü aynı anda tasarlayıp hizmetinize sunalım.

???

PROJE AŞAMALARI

PROJELENDİRME AŞAMALARI

1- Dosyaların incelenmesi

Sizden proje ile ilgili gerekli bilgiler alındıktan sonra, projenizin özelliklerine ve sizin taleplerinize uygun olarak teklifiniz hazırlanır.

2 - Teklif ve Teklifin onaylanması

Teklif içeriğinde; Fiyat, işin teslim süresi ve gerekli olacak dökümanlar gibi bilgiler bulunur. Teklifin onaylanması ve proje için gerekli dökümanların temin edilmesi ile çalışma başlar.

4 - Ön izleme sunumu

Proje bitiminde oluşabilecek her türlü hata ve eksikliklerin önüne geçmek için, belirlenmiş açılardan size ön izleme görselleri sunulur.

3 - Kamera açıları ve Animasyon  

Projenin özelliklerine uygun olarak belirlenecek kamera açıları ve/veya animasyon hareketleri sizinle paylaşılıp onay alınarak, bir sonraki aşamaya geçilir. Böylelikle ciddi zaman kayıplarınında önüne geçilmiş olur.

5 - İş teslimi  

Final renderlar son kontrolleri yapılıp istediğiniz formatta teslim edilir.

ÖZEL

SİZİN İÇİN

TOP
WhatsApp WhatsApp'dan Ulaşın